Nabídka služeb

Audit

Audit

Auditorské služby realizuje společnost K auditors s.r.o.
Jste společností, která má povinnost účetního auditu nebo chce veřejnosti prezentovat svou důvěryhodnost? Zajistíme Vám statutární audit účetní závěrky s možností průběžného auditorského dohledu nad vedením účetnictví. Nezávisle zhodnotíme a přezkoumáme Vaše účty, zjistíme, zda doklady z Vašeho účetnictví podávají platné a spolehlivé informace o skutečnosti. Jsme tu pro Vás nejen v okolí Prahy, Brna, Ostravy ale i jinde v ČR.

Mzdy a personalistika

Mzdy a personalistika

Máte zájem získat zpracování mezd v té nejvyšší kvalitě a přitom ušetřit? Poskytneme Vám služby v oblasti zpracování mezd i personální agendy. Mzdový outsourcing zahrnuje komplexní řešení mzdové agendy od zpracování mezd až po zastupování při jednáních se státními institucemi. Jaké výhody tímto řešením získáte? Samozřejmostí je kvalita a diskrétnost odvedené práce. Dále ušetříte až náklady za mzdovou agendu a mzdové účetnictví, svou odpovědnost a rizika přenesete na nás.

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Potřebujete poradit s problematikou daně z příjmu, spotřební daně, daně z přidané hodnoty a s dalšími obdobnými tématy? S našim týmem zkušených daňových poradců neustále sledujeme nové legislativní procesy a soudní judikatury z této oblasti. Poskytneme Vám komplexní daňové poradenství, které zahrnuje:
– daňové plánování a optimalizaci
– zpracování daňových přiznání
– přípravu daňového kalendáře a mnoho dalších činností

Poradenství pro obce a příspěvkové organizace

Poradenství pro obce a příspěvkové organizace

Stále se měnící účetní standardy vyžadují pozornost a následně je budou muset vybrané účetní jednotky implementovat. Ještě významnější změnou je nastolení povinnosti předávat pomocný analytický přehled (PAP). V těchto oblastech Vám můžeme pomoci. Zajistíme pro Vás školení, pomůžeme Vám s tvorbou PAP, implementací nových účetních standardů a další. Jsme tu pro Vás nejen v okolí Prahy, Brna, Ostravy ale i jinde v ČR.

Vedení účetnictví

Vedení účetnictví

Chcete mít kvalitně zpracované účetnictví od zkušených odborníků?
Tým našich zkušených účetních a daňových poradců se postará o Vaše účetnictví a daňové přiznání. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a sledují změny všech příslušných právních předpisů, tak aby Vám mohli nabídnout služby vedení účetnictví na té nejvyšší možné profesionální úrovni. Jsme tu pro Vás nejen v okolí Prahy, Brna, Ostravy ale i jinde v ČR.

Interní audit

Interní audit

Chcete zdokonalit činnosti a procesy Vaší organizace? Pokud má interní audit plnit svou funkci, nesmí ti pracovníci, kteří provádí audit procesů, být s těmito procesy spojeni. Naše služby v oblasti interního auditu zajišťují:
– zavedení a nastavení interního auditu
– hodnocení výkonnosti interního auditu
– plný nebo částečný outsourcing interního auditu
Jsme tu pro Vás nejen v okolí Prahy, Brna, Ostravy ale i jinde v ČR.

O skupině K-group

O skupině K-group

K group je dynamicky se rozvíjející skupina firem zaměřená na poskytování služeb v oblasti auditu, daňového poradenství, vedení účetnictví, finančních analýz a souvisejících poradenských služeb. Neváhejte nás kontaktovat zde.